PROPOZYCJE Stylów KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Zainspiruj się i sprawdź nasze pomysły na kalendarze książkowe

Klasyczny elegancki

Kalendarz książkowy ze skórzaną okładką to prawdziwa definicja klasycznej elegancji. Ozdobne przeszycia nie tylko nadają kalendarzowi stylu, ale także wzmacniają jego konstrukcję. Elegancka skórzana oprawa została dopełniona ozdobną złotą blaszką oraz wytłoczeniem roku - zarówno tłoczenie, jak i metalowe wykończenie może być w pełni personalizowane.

Czarna wyklejka ze złotym wykończeniem

Ozdobna złocona linia 

personalizowane pudełko prezentowe

Obszyta skórzana okładka Italiano

Ekologiczny

Ekologiczne właściwości kalendarzy książkowych to nie tylko materiały, ale także elementy, które służą środowisku po zużyciu kalendarza - zarówno okładka, jak i papier z recyklingu są w pełni biodegradowalne. Ozdobne nasiono sosny umieszczone w okładce można posadzić w ziemi, tak jak specjalną wkładkę pełną nasion kwiatów polnych.

Interesują Cię rozwiązania ekologiczne w kalendarzach książkowych?
Poznaj wszystkie eko możliwości

Okładki Re-cover
lub Savana

Papier z recyklingu lub
papier z trawy

Wytłoczone znakowanie
oraz kreatywne obszycie

Ozdobne nasiono sosny
na okładce

Minimalistyczny

Minimalistyczne kalendarze książkowe stanowią esencję funkcjonalności. Wytrzymała okładka z ekoskóry jest dobrym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie praktyczność i estetyczny wygląd. Nasza propozycja minimalistycznej okładki dopełnia metalowa, personalizowana klamra zabezpieczająca przed niekontrolowanym otwarciem kalendarza.

personalizowana
klamra

ozdobne przeszycia

pendrive w okładce

minimalistyczne
zdobienia

Pełny kolorów

Kalendarze książkowe to nie tylko stonowane barwy, ale również ozdobione barwione brzegi stron w oparciu o autorski projekt klienta, lub stworzony od zera przez naszych projektantów. Wzór może zawierać elementy identyfikacji wizualnej firmy, lub bardziej abstrakcyjną formę o nieograniczonych możliwościach kolorystycznych.

Tłoczony wzór na okładce

Wielokolorowe gumki

Tłoczenie roku na okładce 

Barwione brzegi