Już jest dostępna oferta na rok 2025! Sprawdź nowe typy okładek i dodatków.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH 2025

Kalendarz to nie tylko okładka - poznaj dodatki zewnętrzne

Ozdobne okręgi

Subtelne dodatki dopełniające okładkę Twojego kalendarza. Dostępne zarówno w bambusowych, jak i metalowych wariantach dodatkowo uszlachetnianych miedzianym, srebrnym lub złotym wykończeniem. Co więcej, dla osób ceniących ideę zrównoważonego rozwoju, oferujemy okrąg z nasionem sosny z możliwością posadzenia go w ogrodzie.

Zapinka metalowa

Niezwykle wytrzymała, a zarazem elegancka alternatywa dla klasycznej gumki zabezpieczające przed otwarciem kalendarza - dostępna w formie klamry oraz zasuwy. Dodatkowo może być personalizowana laserowym, lub klasycznym grawerem.

Metalowe wykończenia

Od finochromowych wykończeń, aż po personalizowany pendrive wsuwany w oprawę kalendarza - możliwości jest wiele wliczając to posrebrzania, złocenia oraz grawerunek laserowy lub klasyczny. Ten typ zdobień kalendarzy książkowych może być pojedynczym elementem okładki lub częścią większego projektu.   

Fornirowane dodatki

Fornirowane dodatki do kalendarzy książkowych to eleganckie zdobienia. Wykonane z ozdobnego i polakierowanego drewna, które dodają klasycznego stylu każdemu kalendarzowi.

Funkcjonalna gumka

To niezwykle praktyczny dodatek do Twojego kalendarza książkowego. W klasycznej formie pełni funkcję zabezpieczenia przed otwarciem, lecz w naszej ofercie rozszerzamy jej funkcjonalność o pionowe lub poziome umocowanie, wliczając w to możliwość dodania szlufki na długopis oraz personalizowanej blaszki.

Ozdobne przypinki na kalendarz książkowy

Personalizacja kalendarzy książkowych z gumką nigdy nie była prostsza. Nakładki mocowane bezpośrednio na gumki kalendarzy książkowych są eleganckim dodatkiem, który można łatwo przymocować samodzielnie. Kliknij w link poniżej i odkryj możliwości personalizacji.

Metaliczne naklejki o dowolnym kształcie 

Naklejki metaliczne, o dowolnym kształcie, kolorze i z różnorodnymi nadrukami, stanowią ekonomiczne i jednocześnie efektowne rozwiązanie do personalizacji kalendarzy książkowych.

Personalizowana patka

Idealna dla tych, którzy cenią klasyczne rozwiązania z dodatkową możliwością pełnej personalizacji. Patki skutecznie zabezpieczają kalendarze przed otwarciem niezależnie czy są subtelne i wąskie lub szerokie o autorskim kształcie i tłoczeniu.

Barwione brzegi

Barwione brzegi stron sprawiają, że całość kalendarza wygląda niezwykle spójnie i kolorowo. Na brzegach poza wybranym kolorem umieścisz logo Twojej marki lub chwytliwe hasło.

Jak możesz zapakować swój kalendarz?

Wielokolorowe opakowania z możliwością znakowania i indywidualnie zaprojektowaną kalką stanowią idealne dopełnienie każdego kalendarza, który będzie wręczany jako prezent.